کارگاه آموزشی تحت عنوان ( اهمیت نگارش، تحقیق و تدقیق )

bakhshi_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۳ - ۹:۴۹
کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی تحت عنوان ( اهمیت نگارش، تحقیق و تدقیق ) برای کارمندان مسلکی و اداری ریاست تدقیق و مطالعات علوم اسلامی در کتاب‌خانه‌ی ریاست اطلاعات و آگاهی عامه با رعایت توصیه های صحی تدویر گردید دوشنبه ۲۱ سرطان ۱۴۰۰ این برنامه با تلاوت آیات چند از کلام الله مجید آغاز گردیده، سپس استاد محمد شریف رباطی رییس تدقیق و مطالعات علوم اسلامی با سخنان عالمانه‌ای شان ورکشاپ را افتتاح نمودند. موصوف ضمن مهم دانستن تدویر این چنین ورکشاپ ها در امر بلند بردن مهارت های فن نگارش و تحقیق، در مورد اهمیت و کاربرد روش علمی نوین در تحریر مقالات، رسایل ، آثار علمی و بهبود امور مسلکی روشنی انداخته، و از شرکت کنندگان ورکشاپ خواست که از جریان این ورکشاپ استفاده بهینه کنند تا در موضوعات تحقیقی دچار مشکلات نشوند. بعداً فریدالله ازهری آمر دیپارتمنت فرهنگ و معارف اسلامی این ریاست صحبت نموده؛ از اقدام نیک ریاست در امر تدویر ورکشاپ اظهار قدردانی کرد و روی شیوه های روش تحقیق مفصلاً صحبت کرد. قرار است این ورکشاپ برای یک هفته غرض ارتقای ظرفیت کارمندان و بهبود هرچه بیشتر امور مسلکی آن ریاست ادامه یابد

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۳ - ۹:۴۴
Background image

اعلامیه مطبوعاتی در پیوند به شهادت عالم جید و توانا مفتی رفیع الله خطیب مسجد جامع کارته مولانا جلال الدین محمد بلخی شهر شبرغان ولایت جوزجان

با کمال تأسف و تألم اطلاع حاصل نمودیم که عالم جید مفتی رفیع الله خطیب مسجد جامع کارته مولانا جلال الدین محمد بلخی شهر شبرغان ولایت جوزجان از سوی دشمنان علم، معرفت و مردم افغانستان. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۱۰:۵
Background image

کارمندان وزارت ارشاد حج واوقاف از واکسین (کووید ۱۹) مستفید می شوند.

شنبه ۲۶ سرطان ۱۴۰۰

کابل: روند تطبیق واکسین کرونا بالای کارمندان وزارت ارشاد، حج واوقاف به همکاری وزارت صحت عامه در مجتمع حجاج زون مرکز آغاز شد.

تطبیق واکسین متذکره برای دو یوم بالای. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۹:۵۶
Background image

اعلامیه وزارت ارشاد، حج و اوقاف در پیوند به سوء قصد علیه رئیس شورای علمای زون جنوب غرب

اطلاع حاصل نمودیم که شخصیت علمی، شیخ الحدیث مولوی خداداد صالح رییس شورای علمای حوزه جنوب غرب، امروز از یک حمله مسلحانه و سوء قصد دشمنان دین و فرهنگ، جان به سلامت برد.

رهبری وزارت ارشاد. . .

BACK TO NEWS