اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

 به اطلاع آن عده از حجاج محترم مرکز وولایات که در ذیل ذکر گردیده است رسانیده می شود، جهت طی مراحل اسناد سفر و تنظیم در پرواز های اول و دوم، از کابل به مدینه منوره لطف نموده به روز شنبه مورخ 30/ ثور/1402 هـ ش مطابق به 30/شوال/1444 هـ ق ساعت 8:00 صبح به مجتمع حجاج زون مرکز که در دامنه تپه مرنجان واقع چهاراهی ملی بس مکروریان کهنه قرار دارد با اصل آویز تحویلی قسط دوم و سند نوبت خویش همراه وسایل سفر حج تشریف آورده ممنون سازند: 1.حجاج محترم نواحی کابل از شماره (1) الی ((215) 2.تعداد (58) تن از حجاج محترم ولایت کابل که قبلاً جدول و پاسپورت های شان به سیستم ویزه ارسال شده است. 3.تعداد (63) تن از حجاج محترم ولایت پنجشیر که قبلاً جدول و پاسپورت های شان به سیستم ویزه ارسال شده است. 4.تعداد (301) تن از حجاج محترم ولایت لغمان که قبلاً جدول و پاسپورت های شان به سیستم ویزه ارسال شده است. 5.تعداد (114) تن از حجاج محترم ولایت لوگر که قبلاً جدول و پاسپورت های شان به سیستم ویزه ارسال شده است. ازحجاج محترم تقاضا به عمل می آید تا نوبت را جداً رعایت نموده باعث ایجاد بی نظمی وسبب سکتگی درتنظیم کارها نگردند، درغیر آن مسؤولیت بعدی متوجه خودشان خواهد بود. قابل یاد آوری است که داخل شدن اشخاص معیتی به محل مجتمع حجاج جداً ممنوع میباشد. برای معلومات بیشتر صفحات اجتماعی ذیل دنبال نمایید: 1-       ویب سایت وزارت:  https://www.mohia.gov.af/ 2-       صفحه تویتر: https://twitter.com/nasharathajj?t=ZHsfCc-nartutcg7e2gNLCA&s=08 3-       انستاگرام وزارت: https://instagram.com/nasharat_hajj 4-       تیلی گرام: https://t.me/MinstryAfghanistanhajj 5-      کانال یوتیوب: https://youtube.com/channel/UCgC_GwutZKMR32byjmjmXgA

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۹:۱۲
Background image

اطلاعیه مطبوعاتی

به نماینده‌ گان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که طی محفلی با اشتراک هیئت رهبری این وزارت و حضور تعدادی از حجاج برنامه تادیه پول باقیمانده مصارف حج سال جاری را آغاز . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۱۳:۵۶
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد،حج واوقاف

قرار است ثبت نام جدید الشمولان ستاژتدریب ائمه وخطباء برای سال تعلیمی وتحصیلی سال (1402هـ ش) آغازگردد،بناءً به اطلاع شایقین علم ودانش، فارغان دوره کلان مدارس دینی رسانیده میشود تا . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۱۹:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

 به اطلاع آن عده حجاج محترم ولایات که در ذیل ذکر گردیده است رسانیده می شود، جهت طی مراحل اسناد سفر و تنظیم در پرواز های دهم و یازدهم، از کابل به مدینه منوره لطف نموده به روز سه شنبه . . .

بازگشت به اطلاعیه ها