دیدار تودیعی وزیر ارشاد، حج و اوقاف با عازمین بیت الحرام

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۲ - ۱۵:۳۹
دیدار تودیعی

مجتمع حجاج: ۲۱ جوزا ۱۴۰۱هجری شمسی ۱۲ ذوالقعدة ۱۴۴۳ هجری قمری

خبرهای دریافتی از مجتمع حجاج زون مرکز حاکیست که محفلی به مناسبت آغاز سفر نخستین کاروان حجاج کشور در مجتمع حجاج زون مرکز تدویر یافت. برنامه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید.

سپس شیخ الحدیث دوکتور نور محمد ثاقب وزیر ارشاد، حج و اوقاف سخنرانی نموده, ضمن تبریکی به حجاج کرام، از بارگاه خداوند متعال آرزوی حج مبرور را برای شان نمودند.

محترم ثاقب افزوند شما بسیار خوشبخت استید که به دیدار خانه الله(ادای حج) و روضه رسول الله(ص) تشریف می برید و این یک نعمت بزرگی است که به هرکس میسر نمی شود، شما مهمان ا.ا و وزارت ارشاد، حج و اوقاف هستید، ازخداوند متعال خواهانیم که ما را توفیق خدمت بیشتر اعطاء نمایند، تا سهولت ها و زمینه های مناسب را برای شما در داخل و عربستان سعودی مساعد نمائیم.

وزیر ارشاد، حج و اوقاف افزودند: همبستگی و اخوت خویش را در این سفر مبارک حفظ نموده باتدبیر، صبر و گذشت این سفر معنوی را به انجام رسانید، حج یک سفر عبادی و مشکل است. باید مشکلات این سفر را تحمل کرد، زیرا تحمل مشکلات این سفر سبب آمرزش گناهان می گردد.

در این برنامه افزون بر حضور هیات رهبری و برخی از کارمندان وزارت ارشاد، حج و اوقاف موظف در کمیته های کاری پروسه حج، شماری از علما و عازمین بیت الله شریف پرواز اول نیز حضور داشتند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۳/۲۲ - ۱۵:۳۹
Background image

دیدار تودیعی وزیر ارشاد، حج و اوقاف با عازمین بیت الحرام

مجتمع حجاج: ۲۱ جوزا ۱۴۰۱هجری شمسی ۱۲ ذوالقعدة ۱۴۴۳ هجری قمری

خبرهای دریافتی از مجتمع حجاج زون مرکز حاکیست که محفلی به مناسبت آغاز سفر نخستین کاروان حجاج کشور در مجتمع حجاج زون مرکز. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۳/۱۷ - ۹:۲۲
Background image

آغاز دروس مناسک حج برای عازمین بیت الله الحرام در مرکز و ولایات

دوشنبه ۷ ذی‌القعده/ ۱۴۴۳هـ ق. که برابر است به ۱۶ جواز/۱۴۰۱، 

دروس مناسک امروز در مسجد مجتمع حجاج زوان مرکز به اشتراک مسئولین وزارت ارشاد، حج واوقاف، علمای کرام و جمعی کثیری ازعازمین. . .

جمعه ۱۴۰۱/۳/۶ - ۱۲:۵۰
Background image

عقد قرارداد رفت و برگشت حجاج سال 1443 هـ ق میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و شرکت هوایی کام ایر

 عقد قرارداد رفت و برگشت حجاج سال 1443 هـ ق میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و شرکت هوایی کام ایر پنجشنبه ۲۴ شوال المکرم/۱۴۴۳هـ ق.(۴جوزا۱۴۰۱هـ ش) قرارداد انتقال و برگشت حجاج سال روان میان. . .

BACK TO NEWS