پروژه تهیه و تدارک (2160) متر مربع فرش جای نمازی مطابق نمونه برای مسجد جامع ولسوالی زرمت ولایت پکتیا

bakhshi_admin
مسجد

Publish Date

Closing Date

به تأسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد، که قرارداد پروژه تهیه و تدارک (2160) متر مربع فرش جای نمازی مطابق نمونه برای مسجد جامع ولسوالی زرمت ولایت پکتیا بابت سال مالی 1398 را به حشمت الله ولد عبدالمحمد تاجر انفرادی دارنده جواز نمبر(31718) آدرس شرکت: سرای شمالی گولائی ناحیه11، مرکز کابل، کابل به قیمت مجموعی   (4,312,223.68) چهار میلیون و سه صدو دوازده هزار و دو صد و بیست و سه اعشاریه شصت و هشت افغانی اعطاء نماید.

اشخاص حقیقی وحکمی که هر گونه اعتراض در زمینه داشته باشند، میتوانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به آمریت تهیه و تدارکات وزارت ارشاد،حج و اوقاف  وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۱۰:۷
Background image

پروسه داوطلبی مجدد ترمیم اساسی موتر زرهی مادل 2016

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی مجدد ترمیم اساسی موتر زرهی مادل 2016 ، اشتراک نموده و آفر های سر بسته خویش را مطابق شرایط شرطنامه، . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۲:۹
Background image

پروژه ترمیمات تعداد (9) محراب مسجد شریف در ناحیه (21) شهر کابل بابت سال مالی 1399

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه ترمیمات تعداد (9) محراب مسجد شریف در ناحیه (21) شهر کابل بابت سال مالی 1399، اشتراک نموده و . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۲:۸
Background image

پروژه ترمیمات تعداد (8) محراب مسجد شریف در نواحی مختلف شهر کابل بابت سال مالی 1399

وزارت ارشاد، حج و اوقاف از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی پروژه ترمیمات تعداد (8) محراب مسجد شریف در نواحی مختلف شهر کابل بابت سال مالی 1399، اشتراک نموده و . . .

Back to tenders