اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه

طوریکه هموطنان متدین ما در جریان قراردارند گروپی از اختطاف گران که میخواستند در روز جمعه مورخ 25 سنبله 1401یکنفر از هموطنان عزیز ما را اختطاف نمایند خوشبختانه از طرف مجاهدین امارت اسلامی در ساحه حوزه چهارم امنیتی کابل بالفعل دستگیر گردیدند، که یکتن از اعضای این گروه در بازرسی های اولیه خودرا منسوب به وزارت ارشاد، حج واوقاف معرفی نموده است.

نظر به بررسی که درمورد شخص مذکور انجام شده است قبلا مدت کوتاه منحیث نگهبان یکی از ملکیت های اوقافی توظیف و دوباره سبکدوش گردیده بود این وزارت به صراحت اعلان میدارد که موصوف کارمند رسمی ویاهم قراردادی بالفعل در مربوطات این اداره نمی باشد موضوع تحت بررسی رهبری این وزارت قرار دارد بعداز انجام تحقیق، شخصی که موصوف را قبلا منحیث نگهبان توظیف نموده بود نیز مجزات خواهد گردید.

وزارت ارشاد، حج واوقاف منحیث یکی از مهمترین ارگان سکتور دینی همچو اعمال خلاف شرع را به شدت نکوهش نموده و از شجاعت و دلیری نیروهای امنیتی و مجاهدین امارت اسلامی در راستای تأمین امنیت شهروندان کشور استقبال می نماید.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

وزارت ارشاد، حج و اوقافو در نظر دارد، پروسه ثبت نام، ارزیابی و امتحان معلمین حجاج سال ۱۴۴۴هـ ق را در مرکز و تمام ولایات کشور آغاز نماید.

به همین اساس به اطلاع تمام علماء کرام، که . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۹:۵۹
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

به اطلاع آنعده حفاظ و فاتحین که خواهش ختم قرآن عظیم الشان را در تراویح ماه مبارک رمضان سال ۱۴۴۴هجری قمری مطابق ١٤٠٢ هجری شمسی در مساجد نواحی بیست و دوگانه شهرکابل دارند، رسانیده میشود . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲ - ۱۰:۳۹
Background image

به نمایندگان محترم رسانه ها!

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که محفلی را با اشتراک مقام محترم این وزارت، مسئولین دولتی، شیوخ و علمای کرام به مناسبت( افتتاح دورهای ترجمه و تفسیر قرآن کریم در(210) مرکز نظامی در . . .

بازگشت به اطلاعیه ها