تدویر جلسه مشورتی علما پیرامون وقایه ویروس کرونا

bakhshi_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۱۱:۱۳
جلسه

دوشنبه ۲۶ حوت

امروز جلسه مشورتی پیرامون وقایه ویروس کرونا تحت نظر مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف با حضور داشت مشاوران رئیس جمهور هریک مولوی عنایت الله بلیغ، مولوی رحیم الله عزیزی، مولوی محمد عارف ملکیار معین تعلیمات اسلامی وزارت معارف و جمعی از علمای جید در مجتمع حجاج زون مرکز دایر گردید.

ابتدا آیاتی از قرآن کریم توسط شیخ القراء والمجوالدین استاد برکت الله سلیم قرائت گردید سپس وزیر ارشاد، حج و اوقاف ضمن سپاسگزاری از تشریف آوری علما گفت یگانه مرجع اعتماد مردم علمای کرام بوده و هدف از حضور شما در این محفل ارایه مشوره های سودمند در رابطه به ویروس مهلک کرونا می باشد تا بادر نظرداشت نظریات شما علمای کرام بتوانیم راهکار مناسبی را پیرامون وقایه این ویروس روی دست گرفته و مرتبط به آموزه های اسلامی در جهت جلوگیری از شیوع آن با وزارت محترم صحت عامه همکاری همه جانبه داشته و در آگاهی دهی مردم از فراز منابر نقش خویش را ایفا نماییم
بعدا هریک از مشترکین نظریات خویش را پیرامون موضوع ارایه نمودند و در نتیجه علمای کرام در اکثریت موارد اتفاق نظر داشتند.

مجلس با دعایه خیر پایان یافت

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۴:۵۶
Background image

پیام وزارت ارشاد، حج و اوقاف در پیوند به مسلمان شدن یک شخص غیر مسلم

وزارت ارشاد، حج و اوقاف منحیث بزرگترین سکتور امور دینی در کشور از مشرف شدن محترم سیمون اندرو (SIM0NANDREW) باشنده اصلی کشور بریطانیا، به دین مبین اسلام که با در ک حقانیت این دین بزرگ به. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۱۱:۵۴
Background image

تفاهمنامه همکاری میان وزارت ارشاد، حج واوقاف و عزیزی بانک به امضاء رسید

محفلی که به این مناسبت دایر گردیده بود،  در آن هیئت رهبری هردو ارگان حاضر بودند توسط دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی این وزارت و محمد سلیم حبیبی معاون هیئت عامل عزیزی بانک تفاهنمامه. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۱۳:۱۰
Background image

تبعه انگلیسی با خواندن کلمه شهادت به دین مقدس اسلام مشرف شد

شنبه 29 سنبله سال 1399


یک تعبه برتانیایی که مدتی را در افغانستان سپری نموده است امروز با خواندن کلمه توحید با حضور داشت دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت ارشاد، حج واوقاف به دین. . .

BACK TO NEWS