تفاهمنامه همکاری فی مابین وزارت ارشاد، حج و اوقاف و اداره محیط زیست

bakhshi_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۳ - ۱۰:۴۱
محیط زیست


یکشنبه، ۱۲ عقرب ۱۳۹۸
وزارت های ارشاد، حج واوقاف، اطلاعات و فرهنگ و عزیزی بانک؛ با اداره ملی حفاظت محیط زیست در زمینه همکاری های محیط زیستی، تفاهمنامه های جداگانه امضا کردند.
هدف امضای این تفاهمنامه ها، همکاری این نهاد ها با اداره ملی حفاظت محیط زیست در راستای آگاهی دهی عامه در زمینه حفاظت محیط زیست وکاهش آلودگی هوای کابل عنوان شد.
استاد تاج محمد مجاهد معین اداری و مالی وزارت ارشاد، حج و اوقاف در کنفرانسی که به هدف امضای این تفاهمنامه در مرکز رسانه های حکومت برگزار گردیده بود گفت این وزارت حفاظت محیط زیست را یکی از وجایب خویش میداند و در راستای آگاهی دهی پیرامون محیط زیست و کاهش آلودگی هوا از طریق منابر مساجد هماهنگی و همکاری بیشتر با اداره محترم محیط زیست صورت خواهد گرفت و گام های عملی را در زمینه با در نظرداشت طرح واضح و جامع که روی دست گرفته شده است خواهد برداشت
عزت الله صدیقی، معین اداره ملی حفاظت محیط زیست گفت که با امضای این تفاهمنامه ها روند آگاهی دهی در زمینه حفاظت محیط زیست، به گونه بهتر مدیریت خواهد شد.
در همین حال معین وزارت های اطلاعات وفرهنگ و رییس عزیزی بانک، هریک در راستای مسوولیت های ادارات شان برای زمینه سازی برنامه های آگاهی دهی عامه، با اداره ملی حفاظت محیط زیست اعلام همکاری نمودند.
براساس پلان ۵ ساله کاهش، جلوگیری ومدیریت هوای کابل، ۲۲ وزارتخانه وبخش سکتور خصوصی مسوولیت دارند که با اداره ملی حفاظت محیط زیست همکاری کنند.
پلان آگاهی دهی عامه در زمینه های محیط زیستی، براساس پلان ۵ ساله در حال نهایی شدن قرار دارد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۲۴
Background image

معرفی سرپرست ریاست پالیسی و پلان وزارت ارشاد، حج و اوقاف به کارمندان آن ریاست

به اساس پیشنهاد این وزارت و منظوری ریاست جمهوری محمد کاظم کریمی به حیث سرپرست ریاست پالیسی و پلان دربست 2 الی رقابت آزاد از طریق کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی تقررحاصل نموده. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۰:۱۶
Background image

ملاقات جلالتماب وزیر ارشاد حج و اوقاف با سفیر جدید چین در کابل

مولوی عبدالحکیم منیب تقرر آقای وانگ یو را به صفت سفیر جدید جمهوری خلق چین در افغانستان تبریک گفت و چین را از دوستان و متحدان نزدیک افغانستان خواند. وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود از کمک‌ها. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۴:۰
Background image

اشتراک مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف در دومین اجلاس رهبران مذهبی جهان در باکو

دومین اجلاس رهبران مذهبی جهان با حضور چهره‌های سیاسی، ملی، علمی و مذهبی از کشورهای مختلف، نمایندگان سازمان‌های بین المللی به مدت دو روز، پنجشنبه و جمعه در باکو پایتخت آزربایجان برگزار. . .

BACK TO NEWS