پیام تبریکی وزارت ارشاد، حج و اوقاف به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

bakhshi_admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۲:۹

رهبری وزارت ارشاد، حج و اوقاف بهترین و صمیمانه ترین تبریکات و تمنیات خویش را به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر به تمام امت مسلمان جهان اسلام به خصوص به ملت مؤمن و غیور افغانستان ابراز نموده و از بارگاه ایزد منان قبولی طاعات و عبادات شما را خواسته و برای مجروحین حوادث المناک اخیر کشور شفای عاجل و کامل و برای شهدأ بهشت برین را تمنا دارد و از طرف های درگیر جنگ و مخاصمه به نمایندگی از امامان و ائمه مسجد و حسینیه ها خواهان آتش بس فوری بالأخص در ایام عید می باشد.

امید واریم روز های خجسته و پرمیمنت عید را با خوشی، آرامش خاطر و مُسِرَت سپری نمایید و به برکت این عید متبرک صلح، امنیت، اخوت اسلامی، همدیگر پذیری و سعادت دارین نصیب همه ما گردد.

به امید عید مملو از خوشی, صلح, صمیمیت و امنیت سرتاسری در کشور.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲ - ۰:۱۱
Background image

قرار است به تعداد ۱۵۰ محراب مسجد در ولسوالی های کشور اعمار گردد.

   جلالتماب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم اختتامیۀ سپموزیم بین المللی امام اعظم ابوحنیفه (رح) که در تالار لویه جرگه برگزار گردیده بود، اشتراک و. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۱ - ۹:۴۸
Background image

سیمینار دو روزه آموزشی برای مرشدین و ناظمین  حجاج سال ۱۳۹۸


۳۱ جوزا سال ۱۳۹۸
به منظور ارایه خدمات بموقع، مؤثر و فراهم آوری تسهیلات برای حجاج کرام در پروسه حج سال جاری وزارت ارشاد، حج و اوقاف با طرح برنامه ها و پلان های موثر آماده گی های مقدماتی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۲۳:۱۶
Background image

تدویرنخستین سمپوزیم بین المللی امام اعظم ابوحنیفه رحمه الله در کابل

  نخستین سمپوزیم بین المللی امام اعظم ابو حنیفه رحمه الله با حضور مولوی عبدالحکیم منیب وزیر ارشاد، حج و اوقاف، اعضای کابینه، شورای ملی، ستره محکمه، استادان پوهنتونها، علمای کرام و. . .

BACK TO NEWS