اطلاعیه وزارت ارشاد، حج واوقاف

bakhshi_admin
اطلاعیه حفظ قرانکریم

یازدهمین دور مسابقه سرتاسری حفظ وتجوید قرآنکریم با اشتراک متسابقین در34 ولایات کشور غرض تشخیص ومعرفی حافظان ممتاز به مسابقات بین المللی قرآنکریم قبلاً برگزار گردیده بود که در نتیجه از هر ولایت یک یک تن قاری ممتاز غرض شرکت در مسابقه نهایی به مرکز معرفی گردیده است .

اکنون به اطلاع عموم علاقه مندان وشایقین مرکز ونواحی 22 گانه شهر کابل که حافظ کامل قرآنکریم مع التجوید باشند وسن ایشان الی ختم سالجاری بالا تر از 25 سال نباشد، رسانیده می شود که به روز یکشنبه مورخ 13/ قوس/1401  الی چهارشنبه مورخ 16/ قوس/1401 از ساعت 8:30 صبح الی 3:00 بعد از ظهر به دفتر ریاست امور قراء واقع شهرنو کابل چهاراهی فیض محمد خان با داشتن تذکره تابعیت غرض ثبت نام واشتراک شان در مرحله اول مسابقه مذکور مراجعه نموده ویا به شماره های ذیل (۰۷۴۵۶۸۸۱۱۸-۰۷۶۴۷۳۱۴۲۰) تماس حاصل نمایند.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۱ - ۹:۱۲
Background image

اطلاعیه مطبوعاتی

به نماینده‌ گان محترم رسانه ها

وزارت ارشاد، حج و اوقاف در نظر دارد که طی محفلی با اشتراک هیئت رهبری این وزارت و حضور تعدادی از حجاج برنامه تادیه پول باقیمانده مصارف حج سال جاری را آغاز . . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۵ - ۱۳:۵۶
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد،حج واوقاف

قرار است ثبت نام جدید الشمولان ستاژتدریب ائمه وخطباء برای سال تعلیمی وتحصیلی سال (1402هـ ش) آغازگردد،بناءً به اطلاع شایقین علم ودانش، فارغان دوره کلان مدارس دینی رسانیده میشود تا . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۱ - ۱۹:۲۳
Background image

اطلاعیه وزارت ارشاد، حج اوقاف

 به اطلاع آن عده حجاج محترم ولایات که در ذیل ذکر گردیده است رسانیده می شود، جهت طی مراحل اسناد سفر و تنظیم در پرواز های دهم و یازدهم، از کابل به مدینه منوره لطف نموده به روز سه شنبه . . .

بازگشت به اطلاعیه ها