جلسه هماهنگی و تعمیم تجارب فعالیت‌های مسوولین جندر وزارت ها و ادارات دولتی دیروز در وزارت ارشاد، حج و اوقاف دایر گردید.

bakhshi_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱ - ۱۲:۱۹
جلسه هماهنگی و تعمیم تجارب فعالیت‌های مسوولین جندر وزارت ها و ادارات دولتی دیروز در وزارت ارشاد، حج و اوقاف دایر گردید.

چهار شنبه 30 میزان  
کابل،‌ افغانستان؛ قبل از ظهر سه شنبه جلسه هماهنگی و تعمیم تجارب فعالیت‌های مسوولین جندر وزارت ها و ادارات دولتی بحضور داشت، دکتور امین الدین مظفری معین مسلکی وزارت ارشاد، حج و اوقاف، سپوژمی وردک معین پالیسی و مسلکی وزارت امور زنان، شکریه سلیمانخیل آمر جندر این وزارت و با اشتراک مسوولین جندرادارات دولتی تدویر گردید. 
در این جلسه نخست شکریه سلیمانخیل تشریف آوری مهمانان را خیر مقدم عرض نموده و آجندای جلسه را به معرفی گرفت سپس معین پالیسی و مسلکی وزارت زنان در رابطه به موضوع مفصلا معلومات ارائه نمود.       
بعد دکتور امین الدین مظفری در مورد برنامه های وزارت در حمایت از زنان توضیحات همه جانبه ارائه نمود
به همین ترتیب بعد از جمع بندی و نتیجه گیری این نشست توسط معین پالیسی و مسلکی وزارت زنان و توزیع کتاب( حقوق زن از دیدگاه دین مقدس اسلام)که از سوی وزارت ارشاد، حج و اوقاف تالیف و چاپ گردیده بود، محفل به پایان رسید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۹/۲ - ۱۲:۳۹
Background image

پیام تبریکی

محمد قاسم حلیمی نامزد وزیر وزارت ارشاد، حج واوقاف به تاریخ 28 عقرب برای وکلای محترم مردم در ولسی جرگه برنامه های مدبرانه کاری جهت توسعه و انکشاف زودهنگام در مربوطات این وزارت را ارایه. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۳:۳۲
Background image

تدویر برنامه آگاهی دهی پیرامون قانون دسترسی به اطلاعات

چهارشنبه ۲۸ عقرب
این جلسه به اشتراک محمد عثمان طارق معین پالیسی و پلان، روسای، مشاورین و کارمندان بخش اطلاعات و ارتباط عامه و همچنان محترم نجيبه مرام معاون کميسيون دسترسی به اطلاعات و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۳:۲۸
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت ارشاد، حج و اوقاف در ارتباط به مطالبه علماء، مشایخ و متنفذین دولت کویت که جنگ در افغانستان را تقبیح نموده آنرا نامشروع خواندند و خواستار تأمین عاجل آتش بس و صلح پایدار شدند.

علمای پرنفوذ و معتبر کشور کویت طی صدور اعلامیه جنگ جاری در افغانستان را محکوم کرده و نسبت آن را با اسلام و جهاد رد کردند. این علما با درنظرداشت نصوص صریح دینی خواستار ختم جنگ عاجل و. . .

BACK TO NEWS